/Verhalen/
/Webshop/
/Blankwater Afdrukken/
/Vlogs/
/Bio/
/Faq/
/Contact/
/Account/
/Winkelmandje/

Welkom (04-02-2026)

Welkom op mijn website.

Ik druk al mijn linosneden met de hand op mijn grote, oude drukpers. Alle werken zijn te koop, gesigneerd en genummerd, meestal inclusief certificaat van echtheid. Alle lino's en mijn boeken, kaartensets en kalenders vind je in mijn WEBSHOP.

Op mijn INSTAGRAM pagina vind je filmpjes over mijn werk, mijn creatieve proces en mijn leven als beeldend kunstenaar, schrijver en boekenmaker.

Mijn werk is doorlopend te zien bij GALLERY UNTITLED in Rotterdam, van 12-15 februari bij Art on Paper in Amsterdam en bij diverse andere kunstenbeurzen.

Vragen?
Octaviewolters@gmail.com


Art on Paper Amsterdam + vrijkaarten (30-01-2026)

Van 12 tot 15 februari is mijn werk te zien en te koop op de grote kunstbeurs ART ON PAPER in de Kromhouthal in Amsterdam.

Ik ben zelf aanwezig op zaterdag 14 februari vanaf ongeveer 12.00 uur. Ik signeer mijn boeken en leg je graag alles uit over mijn werk. Je vindt me bij de stand van Gallery Untitled.

Ik mag een aantal vrijkaarten weggeven. Als je interesse hebt kun je me mailen: octaviewolters@gmail.com.


Sneeuwklokjes (22-01-2026)

Het kan voor mij heel inspirerend werken om eens met andere materialen dan ik gewend ben aan de slag te gaan. Toen ik afgelopen weekend in een hele grote kunstenaarsbenodigdhedenzaak was en ik daar een rol Kahari-papier zag liggen twijfelde ik wel even. Het papier is heel kostbaar, ik wist niet zo goed hoe het zich zou gaan gedragen met de inkt die ik normaal gebruik, bovendien was het een stuk lichter dan mijn gewone papier, dat betekent altijd gedoe met mijn drukpers. 

Maar avontuurlijk als ik ben (ha) nam ik het toch mee. Ik gebruikte inkt op oliebasis in diepe, intense kleuren en maakte deze tweekleurendruk van sneeuwklokjes. Karahipapier is handgeschept in Nepal, het is gemaakt van een natuurlijke vezel, ik vind het prachtig dat je door de inkt heen de vezels ziet, het geeft zoveel diepte en leven aan het werk.

De sneeuwklokjes komen binnenkort in de webshop.


Lezeres in de avond (05-01-2026)

Nieuw in de categorie levensprenten, op A4-formaat, ingelijst, gesigneerd. Chine Collé.

Je vindt De lezeres in de avond in DE WEBSHOP.


Pagina 1 van 97


Schrijver, beeldend kunstenaar. Lino- en houtsnede, illustratie.

VOORLAND (Ambo|Anthos, 2016)
SLOT (Gloude, 2020)
HET LIED VAN DE SPREEUW (Ploegsma, 2021)
DIT GAAT NOOIT VOORBIJ (Ploegsma, 2024)
Verwacht: JIJ BENT MIJN BEGIN (Ploegsma, oktober 2025)

www.instagram.com/octaviewolters

www.twitter.com/octaview

www.facebook.com/octaviewolters


Published author and linocut printmaker from The Netherlands.

 

Planning, expo's en beurzen waar je mijn werk kunt bekijken en aanschaffen:

Permanente expo GALLERY UNTITLED, Koningsveldestraat 14, Rotterdam

* 11-13 juli expo NORTH SEA JAZZ, Ahoy Rotterdam

* 1-5 oktober  ART THE HAGUE 

* 6 oktober: start reservering JIJ BENT MIJN BEGIN via webshop

* 8-12 oktober AAF AMSTERDAM 

* 18-26 oktober DUTCH DESIGN WEEK 

* Eind oktober: verschijning JIJ BENT MIJN BEGIN

* 31 oktober: start expositie originele lino's Gallery Untitled Rotterdam

* 1 november: boekpresentatie + opening expositie ECI Roermond (open event)

* 8 november: opening expositie Treviso, Italië

* 16 november: event + opening Gallery Untitled Rotterdam (op uitnodiging)

* 21 november-10 december: HEXPOSITIE Weerstand, Roermond

 

//Vragen? Je kunt me mailen op octaviewolters@gmail.com//

DE WEBSHOP IS OPEN
MEER INFO VIA octaviewolters.nl/webshop

 

© Alle content, in woord, beeld en concept is van Octavie Wolters.
Algemene voorwaarden     Verzenden en levering